Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush e “vdiq” Veselin e BB8?!

Kush e “vdiq” Veselin e BB8?!
April 17
14:24 2016

Ka bërë bujë një foto e Vesel Kurtishaj në Instagram, ku bëhej fjalë për një vdekje të mundshme.

Veseli i BB8 ka postuar foton e një certifikate vdekjeje ku është shoqëruar me komente si RIP dhe disa batuta të tjera. Ai shpjegon se ka shkuar për të marrë një certifikatë lindjeje por gabimisht i kanë dhënë certifikatën e vdekjes.

“Ndodhin të tilla gabime. It’s Kosova lifestyle!”-ka mbyllur Veseli shkrimin e  tij.

image

Komento
Etiketimet
Shperndaje