Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush e tërboi Sarën?

April 27
22:40 2016

Ledri Vula lançoi klipin e tij më të ri “Kings”. Duket që po korr sukses që tani, edhe pse kënga ka vetëm pak orë që është publikuar.

Një ndër adhurueset e kësaj kënge është Sara Hoxha. Mesa duket, Sara që kur e ka dëgjuar për herë të parë e ka bërë këngën vetëm “replay”. Në një video në Snapchat ajo është duke kënduar e duke kërcyer me Ledrin në sfond.  Ai shfaqet në klip si mbret e mesa duket Sara ka gjetur veten me këtë këngë, duke e ndier veten si mbretëreshë. Ose është thjesht kënga e preferuar e momentit. “Kings” e tërboi Sarën që ditën e parë. Le të shohim se kush do të tërbohet tjetër së shpejti pas këtij klipi.

Etiketimet
Shperndaje