Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush e nxori Justin Bieber-in nudo?

Kush e nxori Justin Bieber-in nudo?
August 19
17:51 2016

Vazhda e fotove provokuese të Justin Bieber ka vazhduar edhe ditën e sotme, por këtë herë publikuesi nuk është as Justin, as paparaci.

Këtë herë është ish-e dashura e Bieber, e cila ka publikuar një foto të këngëtarit 22-vjeçar. Këtu nuk ka asgjë të çuditshme, përvec faktit që Justin në dorë mban penisin e tij.

Në të vërtetë, fotoja është e modifikuar, pasi fotoja origjinale gjendet në Google dhe lehtësisht mund të bëhet dallimi.

Chantel Jeffries, ish-e dashura e Bieber, ka shkruar një status në Twitter ku sqaron se Instagram-i i saj është vjedhur dhe fotot janë false.

Të themi të vërtetën, kjo nuk do të ishte hera e parë që Justin do të publikonte një foto të tillë.

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje