Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush e ka mërzitur Dafina Zeqirin?

Kush e ka mërzitur Dafina Zeqirin?
October 04
20:17 2016

Dikush duket se është bërë shkak që Dafina Zeqiri të mërzitet ose të paktën kështu duket nga postimi më i fundit i saj në Facebook.

Këngëtarja ka postuar një foto ku këshillohet “që të bëhesh aq pozitive sa njerëzit negativë të mos duan të rrish pranë tyre”.

E sikur të mos mjaftonte kjo, në shkrimin përbri fotos, ajo kërkon një mënyrë se si të mbajë larg këta njerëz! Ç’të ketë këngëtarja vallë? Kush e ka mërzitur aq shumë sa ajo t’i dedikojë vëmendje në mediat sociale? Urojmë mos jetë asgjë serioze! /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje