Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush e ka “lënduar” Emeli Sande?

Kush e ka “lënduar” Emeli Sande?
September 05
11:52 2016

Pas një mungese të gjatë me këngë të reja, Emeli Sande më në fund është rikthyer.

Ajo ka publikuar para pak minutash një video në rrjetet sociale, si Twitter, Facebook dhe Instagram, vetëm 20 sekonda, ku lajmëron publikimin e këngës së re.

“Hurt” titullohet projekti muzikor i radhës, që pritet të publikohet më 16 shtator.

Mesa kuptojmë nga videoja, Emeli pritet të vijë me një këngë të fuqishme, me ritëm dhe besojmë se teksti nuk do të na zhgënjejë.

Deri më 16 shtator, le të presim.

Etiketimet
Shperndaje