Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush e ka braktisur Florin?

Kush e ka braktisur Florin?
November 29
19:45 2016

Këto ditë, këngëtari Flori Mumajesi i ka “ngacmuar” të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale me shprehjet që nuk dihet se kujt i drejtohen.

Së fundmi, Flori ka postuar në Facebook-un e tij një foto me dorën e një femre me dixhiturën: “Disa thonë: “Kush të do vërtet do të kthehet”. Por e vërteta është: “Kush të do vërtet nuk të braktis kurrë””.

Vetvetiu na lind pyetja: Kush e ka braktisur Florin?  /Blitz.al/

flooori

Komento
Shperndaje