Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush do të jetë fytyra e re e “Portokalli”-së?

Kush do të jetë fytyra e re e “Portokalli”-së?
August 30
16:43 2016

Stafi i “Portokalli”-së është duke kërkuar për një prezantues të ri këtë sezon.

Sipas disa burimeve të brendshme thuhet se regjisori  Altin Basha ka lajmëruar në  muajin korrik se do të fillojnë audicionet për prezantues të rinj.

Gjatë turneut veror të “Portokalli”-së në qytete të ndryshme të Shqipërisë është përmendur shpesh ky lajmërim.  Stafi i “Portokalli”-së ka ftuar të marrin pjesë të gjithë të interesuarit që e shohin veten si  prezantues të ardhshëm.

Audicionet do të fillojnë në  shtator dhe këtë sezon pritet që të shohim një fytyrë të re në “Portokalli”./Blitz.al/

Shperndaje