Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur t’i shihni këto foto të Dren Abazit do ta xhelozoni atë…

Kur t’i shihni këto foto të Dren Abazit do ta xhelozoni atë…
November 02
16:06 2016

Në këto ditë të ftohta, kur temperaturat kanë pësuar ulje të ndjeshme dhe kur na duhet të vishemi më trashë, e kujtojmë me shumë nostalgji verën dhe ditët e ngrohta. E ndërsa ne bëhemi nostalgjikë, ka nga ata që ditët e ftohta të nëntorit i kalojnë në plazhe dhe nën rrezet e diellit.

Kjo gjë ka ndodhur me Dren Abazin, i cili po punon dhe po pushon në Brazil. Këngëtari simpatik ndodhet në Rio de Janiero për koncertet e radhës, por nuk i ka rezistuar dot plazhit dhe vitaminës D.

Ai ka postuar disa foto në Instagram ku duket jo vetëm në formë të shkëlqyer, por edhe duke i shijuar në maksimum këto ditë të ngrohta në Brazil.

Komento
Shperndaje