Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur merr kuptim shprehja: “Më e mirë e ëma se e bija”

May 21
17:13 2016

 

Bukuria femërore është një term me të cilin hasemi pothuajse në çdo moment. Ajo lidhet ngushtë me trashëgiminë, ndaj që në lindje shpesh përpiqen të na gjejnë tiparet e ngjashme me prindërit tanë. Marrëdhënia me nënën është një nga më thelbësoret, sidomos për vajzat, të cilat e njohin si shoqen e parë të jetës. I keni parë mamatë e personazheve të showbizz-it shqiptarë? Duhet patjetër ta dini se nga e ka origjinën bukuria e vajzave që na shfaqen përditë nëpër televizione dhe rrjete sociale. Shfletoni galerinë dhe njihuni me këto nëna për të cilat ka vend shprehja “Më e  mirë e ëma se e bija”.

Komento
Shperndaje