Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Kur burri të del para syve 3 minuta pasi të pyeti ku je”, Blerina Bombaj këshillon të mos i gënjeni bashkëshortët tuaj

“Kur burri të del para syve 3 minuta pasi të pyeti ku je”, Blerina Bombaj këshillon të mos i gënjeni bashkëshortët tuaj
December 15
16:48 2017

Ju ka ndodhur ndonjëherë që bashkëshorti apo i dashuri juaj t’ju telefonojë e t’u pyes ku jeni, dhe 5 minuta më vonë të shfaqet para jush? Një situatë e tillë i ka ndodhur sot dietologes së njohur Blerina Bombaj.

Blerina ka publikuar një foto në Facebook që dëshmon saktësisht këtë moment. Mesa duket 3 minuta përpara se të përballeshin në rrugë, bashkëshorti e kishte telefonuar për të ditur vendodhjen e saj.

“Gënjeje po deshe burrin se ku je, të del papritur para syve, 3 minuta pasi të ka pyetur “ku je” ,- shkruan me shaka Blerina bashkangjitur fotos.

Epo ka edhe kështu. E kuptojmë plotësisht Blerinën por jo vetëm burrat i dijnë këto “stila”.  Ndonjëherë edhe gratë bëhen “inspektore” !/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje