Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Kunata më e mir’ prej krejtve”: Tuna vlerëson publikisht Robert Berishën

“Kunata më e mir’ prej krejtve”: Tuna vlerëson publikisht Robert Berishën
August 10
11:50 2017

Që prej fillimit kur mediat rozë zbuluan se Tuna dhe Patris Berisha ishin në një lidhje dashurie, kurioziteti i njerëzve ishte pikërisht marrëdhënia që Tuna do të kishte me çiftin Robert Berisha dhe Nora Istrefi duke qenë se tashmë ajo do të ishte kunata e tyre.

E përpos shumë fjalëve se ata nuk shkojnë mirë me njëri-tjetrin, në fakt duket se Tuna po përshtatet më së miri me familjen e partnerit të saj. Vetëm pak minuta më parë ajo vetë ka postuar në Instastory këngën më të re të Robert Berishës, “Margarita”, duke i ftuar të gjithë ndjekësit e saj që të dëgjojnë këngën.

Ja pra, kështu u kthye Tuna në “kunata më e mir’ prej krejtve” dhe neve po na pëlqen…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje