Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujt nuk i reziston dot Elita Rudi?

Kujt nuk i reziston dot Elita Rudi?
October 29
15:32 2016

Moderatorja e njohur Elita Rudi, nëpërmjet një fotoje, ka treguar se disa gjërave është e pamundur t’u rezistosh.

Ajo ka postuar në Insta Stories foton e disa petullave dhe shkruan:  “Qysh me i rezistu ushqimit të nanës!”

Normalisht që çdokush do të thoshte të njëjtën gjë për ushqimet e tyre, veçanërisht kur ato janë përgatitur nga duart e nënave.

Kështu që edhe moderatorja ra pre e tundimit për të ngrënë ushqimin e nënës së saj. Elita është në superformë dhe disa petulla të shijshme e sigurt që nuk do të ndikonin në përmasat e saj.

el

Shperndaje