Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujt i thotë “të dua shumë” Ghetto Geasy?

Kujt i thotë “të dua shumë” Ghetto Geasy?
November 10
12:46 2016

Jemi mësuar tashmë ta shohim Getoar Selimin në krahët e bukuroshes Marina Vjollca.

Por këtë herë ai ka postuar një tjetër foto, të një zonje shumë simpatike. Ajo është nëna e tij, e cila feston sot ditëlindjen.

Nëpërmjet këtij postimi Ghetto Geasy ka treguar një tjetër anë të tijën, madje duket një person shumë i dashur.

Bashkangjitur me foton e nënës së tij ai shkruan:

“Nuk përshkruhet me fjalë ajo se çfarë kam për të të thënë dhe uruar. Nënë e dashur, të uroj ditëlindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur! Shumë urime për ty dhe shumë faleminderit për të gjitha ato që ke bërë për mua! Të dua shumë, nëna ime!”.

Një urim ky që do të gëzonte çdo nënë në këtë ditë të veçantë./Blitz.al/

ghetto

 

Komento
Shperndaje