Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujt i thotë “Mirmëngjes dashni” Zaimina?

Kujt i thotë “Mirmëngjes dashni” Zaimina?
November 07
17:54 2016

Mbrëmjen e kaluar, në festivalin “Kënga Magjike 2016” u prezantua dueti i bilbilit të këngës popullore, Artiola Toskës dhe një prej zërave të rinj dhe të bukur, Bruno.

Një nga njerëzit që është afeksionuar nga “Mirmëngjes dashni” është pikërisht këngëtarja Zaimina Vasjari, e cila nuk ka ngurruar ta postojë këngën në Instagram, ndërsa në Insta Stories një foto mjaft seksi, ku shkruan “Mirmëngjes dashni!”.

Përveç formave mjaft “të nxehta” të këngëtares dhe bizneswoman-it, ajo që na ka bërë përshtypje është se kujt i thotë “Mirmëngjes dashni” Zaimina, pasi kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga ish-partneri i saj?!

/Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-07-at-16-22-06

Komento
Shperndaje