Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kritika foli: Këto janë veshjet më të këqija të Billboard Music Awards!

May 21
19:04 2018

 

Mbrëmjen e kaluar (në zonën orare të Las Vegasit) është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards” në qytetin në fjalë.

Fitues i natës doli këngëtari britanik Ed Sheeran, i cili mori më shumë trofe se kolegët e tjerë të nominuar si Cardi B, Drake apo Taylor Swift.

Ama, mbrëmje të tilla nuk karakterizohen vetëm nga muzika, por edhe nga tapeti i kuq.

Më poshtë, do t’ju sjellim të veshurat më keq sipas kritikës së E! dhe mediave të tjera online.

 

Bruno Mars

 

Taylor Swift

 

Demi Lovato

 

Pharell Williams

 

Christina Aguilera

 

Z Lala

Komento
Shperndaje