Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kristen Stewart, sërish në një lidhje me asistenten e saj

Kristen Stewart, sërish në një lidhje me asistenten e saj
May 17
15:11 2016

Fotografitë e bëra këtë fundjavë në Festivalin e Filmit në Kanë tregojnë aktoren simpatike duke ecur dorë për dore me Alicia Cargile, atë që dyshohet të jetë partnerja e saj aktuale.

Dy femrat kanë qenë protagoniste të lajmeve rozë që verën e kaluar, edhe pse nuk ka dalë asnjë konfirmim zyrtar për marrëdhënien e tyre. Në vazhdim, Kristen u pa në sjellje intime me këngëtaren franceze Stephanie Sokolinski. Pavarësisht kësaj, duket se ndjenjat e aktores për francezen janë ftohur, duke parë mungesën e vëmendjes ndaj njëra-tjetrës në një festë të “Vanity Fair” një javë më parë.

Shenja këto që të bëjnë të mendosh se Kristen është rikthyer të takohet me ish-të dashurën, me të cilën u pa të shoqërohej në projektimin e filmit të ri të Shia LaBeouf, “American Honey”.

Kristen1

Etiketimet
Shperndaje