Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kristen Stewart në një lidhje me modelen e Victoria’s Secret

Kristen Stewart në një lidhje me modelen e Victoria’s Secret
December 27
14:09 2016

Kristen Stewart  prej muajsh thuhet se është duke dalë me një modele të Victoria’s Secret. Bëhet fjalë për bukuroshen Stella Maxwell.  Ato kanë pushuar së bashku në Savannah, Georgia, kohët e fundit.

Mesa duket, gjithçka mes saj dhe St. Vincent  ka marrë fund.  Stewart dhe Maxwell janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe tashmë burime pranë tyre konfirmojnë se ato zyrtarisht janë në një lidhje. Aktualisht aktorja e “Twilight” është duke xhiruar një film të ri  dhe Maxwell është pranë saj në Georgia. Ajo ka qenë pranë aktores gjatë gjithë kohës.

Stewart ka qenë e lidhur me disa partnere që pas ndarjes nga Robert Pattinson. /Blitz.al/

sssssss

Komento
Shperndaje