Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kristen Stewart ka bërë një ndryshim të madh

May 14
11:48 2016

 

Ajo që na identifikon të gjithëve është paraqitja e jashtme. Kur mësohemi me një model apo ngjyrë flokësh të njëjtë e kemi të vështirë të njihemi pasi e kemi ndryshuar. Por ndryshimi herët a vonë vjen. Edhe për Kristen Stewart ka ndodhur kështu.

Nëse deri para pak kohësh ishim mësuar ta shihnim Stewart me flokë ngjyrë kafe, tanimë duhet të mësohemi ta shohim bionde në platin.

“Pse e ka bërë këtë?”, – do të pyesni ju.

“Gjithmonë kam qenë neutrale kur vinte puna te pamja që në moshën 10-vjeçare, prandaj mendoja se duhej të prisja për të lyer flokët. Sigurisht, nuk doja që flokët e mi të ishin tërheqje vëmendjeje, por thjesht doja ta bëja. Kaq”, – ka thënë ylli i “Twilight Saga” për “People”.

Neve na pëlqen ky ndryshim i Kristen, i sjell më shumë shkëlqim dhe e rikthen në vitet ’80.

 

Etiketimet
Shperndaje