Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kris Jenner, edhe pse 60 vjeç, sfidon hapur linjat e Kim

Kris Jenner, edhe pse 60 vjeç, sfidon hapur linjat e Kim
May 16
18:21 2016

Vajzat e saj janë të famshme për format e tyre bombastike. Por  është e qartë se nga i kanë trashëguar. Kris Jenner është shfaqur në Kanë në super formë.  Me një fustan pas trupit, Kris ka nxjerrë në pah trupin e saj perfekt.  Edhe pse 60 vjeçe, Kris ka trupin që do ta ëndërronin shumë femra të moshës të saj. Mund të themi se me këtë fustan Kris duket vërtet një gjyshe seksi.

Kris ka qenë duke bërë pazar në Kanë të Francës, pasi shoqëroi vajzën e saj, Kendall Jenner,  e cila mori pjesë në festivalin e Filmit në Kanë.

Etiketimet
Shperndaje