Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Krejt rastësisht ky postim tregoi se motra e DJ Sardit është një nga spikeret e lajmeve të Tv Klan

Krejt rastësisht ky postim tregoi se motra e DJ Sardit është një nga spikeret e lajmeve të Tv Klan
September 21
16:00 2018

Ndjekësit e zakonshëm shpeshherë nuk e dinë lidhjen farefisnore që mund të ketë midis dy figurave të njohura të ekranit. Një shembull ishte fakti që Dojna dhe Marin Mema qenkan kushërinj por askush nuk e dinte këtë deri pak javë më parë.

Krejt rastësisht Irma Libohova ka zbuluar ditën e djeshme se DJ Sardi ka motër një nga spikeret e lajmeve më të njohura në Tv Klan. Ndërkohë që ka  publikuar një foto me Sardin, Irma ka treguar se ai është djali i Flamur Shehut,  një prej  kompozitorëve më të njohur të festivaleve të dikurshme.

Irma nuk e ka zbuluar, por sipas Tirana Post edhe ish-spikerja e lajmeve të Tv Klan, Fjoralba Mishaxhi, është vajza e Flamur Shehut, pra motra e Dj. Sardit, e cila ka qenë për shumë vite ikonë e edicionit qendror të lajmeve dhe sot jeton në Angli./Blitz.al/

Share