Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Konfirmohet! Aktorja e njohur, në pritje të ëmbël…

September 09
10:56 2016

Një nga aktoret më të dashura, fituese e çmimit “Oscar”, është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të dytë. Thashethemet u shpërndanë se në fakt ajo thjesht kishte marrë disa kile të tepërta, por rezultoi që 35-vjeçarja Natalie Portman është me të vërtetë shtatzënë.

Gjatë ecjes së saj në tapetin e kuq të “Venice Film Festival”, e veshur me një fustan Valentino të bardhë, ajo ka shfaqur edhe barkun e rrumbullakosur. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Benjamin Millepied, janë martuar në vitin 2012 dhe janë prindër të një djali që quhet Aelph.

Duhet thënë se aktorja duket mjaft bukur dhe shtatzënia i ka dhënë një pamje edhe më të veçantë. /Blitz.al/

 

VENICE, ITALY - SEPTEMBER 08: Natalie Portman attends the premiere of 'Paradise' during the 73rd Venice Film Festival a Sala Grande on September 8, 2016 in Venice, Italy. (Photo by Jacopo Raule/FilmMagic)

Shperndaje