Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Komentuesit vënë re një njollë në fustanin e Aurela Hoxhës, kjo e fundit ka një përgjigje për ta!

Komentuesit vënë re një njollë në fustanin e Aurela Hoxhës, kjo e fundit ka një përgjigje për ta!
December 29
12:57 2016

Aurela Hoxha ka qenë një nga të ftuarat e edicionit final të “Xing me Ermalin” dhe ka ndarë me ndjekësit një video nga pjesëmarrja në këtë emision. Ajo është shfaqur me një fustan të kuq dhe duket mjaft sensuale.

 

duke lexuar Portalet…

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

aurela

Mirëpo pak pasi ajo ka shpërndarë këtë video disa prej ndjekësve të saj kanë reaguar duke i thënë se në pjesën e prapme të fustanit i duket një njollë. Por Aurela është acaruar nga këto komente dhe ka vendosur t’i qartësojë ata nëpërmjet një tjetër postimi. Duke përdorur disi ironinë, ajo ka shkruar: “E keni parasysh fenomenin hije? Boll me këtë njollën se e mora shumë personale. Gëzuar!” – ka përfunduar ajo, ndërkohë që një pjesë e mirë e ndjekësve i kanë thënë asaj të mos merret më me komentet negative, sepse kështu  shqetësohet kot. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje