Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Komediani i njohur flet për herë të parë pas skandalit seksual!

Komediani i njohur flet për herë të parë pas skandalit seksual!
September 25
19:55 2017

Komediani Kevin Hart u bë pjesë e nje skandali pasi u pa në një video seksi javët e fundit .

Gjatë një përformance në Xhorxha ai foli për herë të parë mbi këtë cështje dhe e nisi shfaqjen e tij duke iu drejtuar publikut me këto fjalë: “Kemi shumë gjëra për të thënë sot, njerëz!” pasi i falenderoi edhe për mbështetjen që i kishin dhënë këto kohë , Hart premtoi se “do të përmirësohej si njeri”.

Pas skandalit që u përfshi Kevin Hart gjithashtu i kërkoi falje bashkëshortes së tij shtatzënë dhe dy fëmijëve./Blitz.al

Komento
Shperndaje