Blitz

 Breaking News

(Foto) Klaudia Pepa, siç nuk e keni parë ndonjëherë!

(Foto) Klaudia Pepa, siç nuk e keni parë ndonjëherë!
January 31
16:45 2017

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar dhe në formë, por këtë herë vetë balerina Klaudia Pepa ka vendosur të postojë në Insta Story një foto “jashtë kornizës” së saj.

Balerina e njohur shqiptare është duke bërë një maskë dhe sikur të mos mjaftonte kjo ka vendosur si emoji edhe një kapele. Mund të themi se nga vetë vështrimi i Klaudias duket sikur pritja me këtë maskë e ka lodhur paksa.

Epo, edhe kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Klaudian! /Blitz.al/

Share