Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Klaudia Pepa shkon të shohë Beyonce-n, por fansat nuk e lënë rehat

July 19
18:43 2016

Albi Nako dhe Klaudia Pepa ditën e djeshme kanë qenë në stadiumin “San Siro” për të ndjekur koncertin e Beyonce-s.

Por mesa duket në një koncert me 80 mijë veta, vëmendja nuk ka qenë vetëm te Beyonce, por edhe te balerina e njohur Klaudia Pepa.  Albi ka shpërndarë me fansat disa prej momenteve nga ky koncert në Snapchat.  Në disa prej këtyre  videove  dhe foto që ai ka postuar shihet se fansa të Klaudias i janë afruar asaj për të folur dhe për të bërë foto.

Balerina  shihet duke buzëqeshur dhe duke pozuar me fansat e saj. Mes gjithë atyre njerëzve, vajzat kanë arritur ta gjejnë Klaudian për të shkrepur një foto me të, si kujtim nga “San Siro”.

Etiketimet
Vip
Shperndaje