Blitz

 Breaking News

Klaudia Pepa lajmëron projektin e saj të ri në televizion!

Klaudia Pepa lajmëron projektin e saj të ri në televizion!
November 07
12:16 2019

Klaudia Pepa prej disa vitesh është larguar nga Shqipëria për të vazhduar karrierën e saj si balerinë në Itali. Balerina e njohur shqiptare ka bërë krenare gjithë publikun me performancat e saj në “Amici” dhe duket se suksesi i saj nuk përfundon me aq.

Së fundmi balerina ka dhënë një lajmë të mirë për të gjithë ndjekësit e saj. Klaudia do t’i kthehet televizionit me një projekt të ri.

“Muaji nëntor është muaji i zjarrit për mua, së shpejti do ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, ka shkruar Klaudia krahas fotos së publikuar në Instagramin e saj. Me shumë gjasa ajo do të jetë pjesë e një produksioni italian, emrin e të cilit aktualisht preferon ta mbajë sekret.

Share