Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo video e Xhensila Myrtezajt do t’ju motivojë të gjithëve

Kjo video e Xhensila Myrtezajt do t’ju motivojë të gjithëve
July 04
18:56 2016

Pak ditë më parë ju treguam se Xhensila Myrtezaj ishte duke pushuar në Afrikën e largët bashkë me të fejuarin e saj, Bes Kallakun.

Mesa duket, këngëtarja është kthyer nga kontinenti i nxehtë dhe i është rikthyer jetës së përditshme.

Në një video të postuar në Snapchat, Xhensila shfaqet duke u stërvitur në palestër, ku duket tepër në formë.

Me gjasa, pushimet nuk e kanë dembelosur Xhenin, por përkundrazi e kanë motivuar për të filluar stërvitjet intensive për një verë që, mesa duket, do të jetë e ngjeshur për këngëtaren.

E nëse nuk po gjeni dot “fuqinë” për të nisur edhe ju stërvitjen, mjafton të shihni videon  e mëposhtme dhe ju sigurojmë që do të drejtoheni drejt palestrës më të afërt, pa u menduar dy herë.

 

 

Etiketimet
Shperndaje