Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo video e vogëlushes Stormi tregon se ajo i ngjan shumë në këtë pikë mami Kylie-t

Kjo video e vogëlushes Stormi tregon se ajo i ngjan shumë në këtë pikë mami Kylie-t
August 15
13:54 2018

Në momentin kur solli në jetë vogëlushen e saj të parë Kylie Jenner vendosi që ta nxirrte sa më pak të ishte e mundur të bijën në rrjete sociale.

Por duket se së fundmi e ka thye r këtë rregull të vetvendosur. Një video e saj dhe Stormit në tualet duke luajtur me produktet e make-up-it ka ccmendur të gjithë fansat.

Në video Stormi përkulet për të marrë produktet e make-up që Kylie përdor gjatë ditës.

Edhe pse Kylie është duke e mbajtur në duar vogëlushen duket se e tërheqin këto produkte të bukurisë. Le të themi se në këtë anë i ka ngjarë mamit të saj pasi Kylie është padiskutim një nga emrat më të njohur në fushën e produkteve të bukurisë sidomos për buzëkuqët me emrin e saj./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Stormi is the cutest!! 8/14/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

Komento
Shperndaje