Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kjo video e Kylie Jenner me te bijën Stormi do t’ju zbukurojë ditën

Kjo video e Kylie Jenner me te bijën Stormi do t’ju zbukurojë ditën
April 24
10:29 2018

Ylli i “Keeping Up With The Kardashian” Kylie Jenner pas lindjes së vajzës duket se ka vendosur që mos të mbaj për vete asnjë moment të veçantë që kalon me të. Ajo i shpërndan ato me ndjekësit  duke marrë mijëra komente.

Në fakt videoja e fundit nuk kishte si të mos merrte pëlqime dhe komente pasi Stormi duket e mrekullueshme ne gjoksin e mamasë së saj. Vogëlushja duket e lumtur dhe buzëqesh në videon që Kylie ka shpërndarë dhe ajo shkruan: “ Fëmija im i lumtur”.

Javën e ardhshme bëhen 3 muaj që kur Kylie së bashku me Travis Scott mirëpritën vajzën e tyre të parë Stormi.

 

 

Cuties! 4/23/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

Share