Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo nuk pritej, Princi Harry fton ish-të dashurën e tij ne dasmën me Meghan Markle

Kjo nuk pritej, Princi Harry fton ish-të dashurën e tij ne dasmën me Meghan Markle
January 18
20:35 2018

Siç të gjithë e dimë princi Harry përpara se të njihej me dashurinë e jetës së tij ka patur lidhje edhe me disa vajza të tjera si Chelsy Davy dhe Cressida Bonas.

Dasma e princit me aktoren Meghan Markle do të mbahet me 19 maj dhe pritet që të jetë diçka shume e veçantë dhe madhështore. Princ Harry ka vendosur që në dasmën e tij të ftojë edhe ish-të dashurën e tij Chelsy Davy që ka qënë i lidhur për 5 vite.

Në fakt pas ndarjes të dy kishin deklaruar që kanë mbetur miq shumë të mirë. Mjafton ky fakt për të thënë se aktorja Meghan Markle nuk e ka patur problem që në dasmën e saj të jetë edhe ish- e dashura e bashkëshortit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje