Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo fotografi e vogëlushes së prezantueses shqiptare do t’jua zbukurojë ditën!

Kjo fotografi e vogëlushes së prezantueses shqiptare do t’jua zbukurojë ditën!
November 13
15:28 2016

Prezantuesja e emisionit të pasdites në Tv Klan, Rudina Magjistari, nuk i kursen fotografitë e bukura që i shkrep vogëlushes së saj, Mias, duke i ndarë në rrjete sociale për të gjithë ndjekësit e saj.

Mia e vogël, përveçse shumë e ëmbël, është edhe një fashioniste e vërtetë. Në fotografinë që ka publikuar vetëm pak më parë Rudina, ajo shfaqet e kombinuar mjaft bukur. “Dielli im, duke ndjekur maun”, – është shprehur mami Rudina, ndërkohë që të gjithë ndjekësit e saj kanë shprehur komplimente për bukuroshen e vogël.

rudina

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje