Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo foto seksi e J.Lo mori 1 milion pëlqime

Kjo foto seksi e  J.Lo mori 1 milion pëlqime
November 04
12:28 2016

Jennifer Lopez ka postuar në Instagram-in e saj një foto, në të cilën duket shumë seksi.

Ajo qëndron e ulur në shtrat dhe ka veshur një body të zi që nxjerr në pah format e saj. Bashkangjitur me të këngëtarja ka shkruar: “Duaj veten tënde në radhë të parë, ndihu e fuqizuar! Mendje e shëndoshë, në trup të shëndoshë”.

Kjo foto arriti 1 milion pëlqime në Instagram për vetëm disa orë. Të gjithë e dimë se J.Lo është mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer jo vetëm për këngët apo rolet e saj, por edhe për format perfekte, veçanërisht për të pasmet e saj./Blitz.al/

jlo

Shperndaje