Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo foto e Fevziut rikonfirmon bindjet e tij të djathta

Kjo foto e Fevziut rikonfirmon bindjet e tij të djathta
February 25
17:25 2017

Gazetari Blendi Fevziu ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të debatit me kreun e demokratëve, Lulzim Basha. Debati ka ndodhur gjatë programit “Opinion”, ku Fevziu nuk pranoi në mënyrë kategorike që pjesë e debatit të bëhej edhe një prej protestuesve të PD-së.

Por pak minuta më parë shohim që moderatori i njohur ka postuar në rrjetet sociale një foto ku duket i veshur i gjithi me blu. Blendi është cilësuar gjithnjë si një nga figurat publike që e kuron deri në detaj imazhin e tij jo vetëm në studion televizive të “Opinion”, por edhe në përditshmëri.

Mos ndoshta i veshur me blu Fevziu do të rikonfirmojë se edhe pas debatit me Bashën, ai vazhdon t’i ruajë ende bindjet e tij të djathta?

Një gjë është e sigurt: duket shumë stil./Blitz.al

Image may contain: 1 person, standing, shoes and outdoor

Komento
Shperndaje