Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo foto e Agon Amiga sapo na tregoi të vërtetën mbi largimin e tij nga Babastars

Kjo foto e Agon Amiga sapo na tregoi të vërtetën mbi largimin e tij nga Babastars
January 10
10:33 2019

Babastar është një nga grupet i cili e ka furnizuar me hite prej shumë vitesh tregun muzikor. Ata prej pak ditësh po përfliten për një përçarje mes tyre.  Por një prej pjestarëve të grupit i cili ka përformuar gjithmonë në krah të Getoar Selimit, Agon Amiga duket se nuk është larguar nga labeli.

Fjalët që dolën në nëntor të këtij viti se Agon Amiga nuk është më pjesë e Babastars nuk paskan qenë të vërteta dhe këtë e ka konfirmuar vetë reperi me anë të një fotoje në Instagram. Ai ka lajmëruar se së shpejti do të publikojë këngën e tij më të re “AMG” dhe në videon e postuar ai ka shkruar edhe emrin e grupit “Babastar”.

Pas kësaj nuk besoj të ketë më dyshime, Agon Amiga vazhdon të jetë pjesë e label-it.

Komento
Shperndaje