Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është vajza për të cilën i ka rënë në kokë Elhaida Danit

Kjo është vajza për të cilën i ka rënë në kokë Elhaida Danit
September 30
16:33 2016

Paçka se për momentin Elhaida ndodhet në një pauzë në karrierën muzikore e është angazhuar në aktivitete të tjera jashtë vendit, ajo vazhdimisht poston foto të ndryshme nga vende të shumta, por rrallë herë, për të mos thënë fare, të një personi që Elhaida mund ta ketë për zemër apo më shumë se “për zemër”.

Ditën e sotme ajo ka postuar foton e një prej personazheve të fronit në emisionin italian “Uomini e Done”, Teresanna Pugliese, dhe shkruan “Woman Crush/ Gruaja për të cilën më ka rënë në kokë”. Pra, mund të kuptojmë se Dani ka simpati për Teresanna-n dhe nuk ka frikë ta shprehë hapur këtë.

Nuk habitemi aspak nga ky postim i Elhaidës, pasi duke parë format dhe hiret e Pugliese-s të gjithë mund të ndajmë të njëjtin mendim me këngëtaren.

 

Komento
Shperndaje