Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është padyshim deklarata më e bukur që Bora Zemani ka marrë ndonjëherë!

Kjo është padyshim deklarata më e bukur që Bora Zemani ka marrë ndonjëherë!
November 21
11:11 2016

Bora Zemani poston shpesh në rrjete sociale momente me të birin. Arbori i vogël ka filluar të flasë tashmë dhe e ka nisur me fjalë të ëmbla. Moderatorja e njohur para pak minutash ka postuar një video të të birit, i cili është duke i thënë mamit të tij se e do shumë.

“Kur dita nis me dashuri! Të dua shumë, Arbor Veli”,- shkruan mami Bora në Instagram.

“Të dua shumë”- përsërit Arbori i vogël gjatë videos.

Çdo nënë do të ishte e lumtur t’i dëgjonte këto fjalë të ëmbla, sidomos thënë nga një vogëlush i lezetshëm si Arbori. Padyshim Bora është një nënë me fat./Blitz.al/

Kur dita nis me dashuri ?❤❤❤ #teduashume #arborveli

A video posted by Bora Zemani (@borazemani) on

Shperndaje