Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është fotografia më e ëmbël e Ledionit me vogëlushin London

Kjo është fotografia më e ëmbël e Ledionit me vogëlushin London
April 13
10:17 2017

Ndonëse Ledioni dhe Sara janë mjaft të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku, gjithë vëmendjen e tyre e ka marrë së fundi vogëlushi London dhe jo më kot.

Me aq fotografi sa mami Sara dhe babi Ledioni kanë shpërndarë, ai duket një vogëlush shumë i ëmbël. Këtë herë Sara ka vendosur që ritualin e përnatshëm të Ledionit dhe Londonit t’ua tregojë të gjithëve në Snapchat. Aty shfaqet Ledioni me djalin në prehër duke i lexuar libra.

Një atmosferë shumë e këndshme në familjen e tyre na dhuruan pozitivitet edhe neve! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje