Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është arritja më e madhe e Beatrix Ramosaj…

Kjo është arritja më e madhe e Beatrix Ramosaj…
November 05
14:27 2016

Ajo është një nga këngëtaret e reja të skenës shqiptare, por që ka fansat e saj fanatikë si dhe shumë ndjekës në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Beatrix Ramosaj, e cila veç të tjerash është edhe një femër shumë simpatike.

Këngëtarja e hitit “Dhoma 609” duhet të përgëzohet edhe për një tjetër arritje. Ajo ka dy muaj që nuk është më një duhanpirëse, duke hequr dorë nga ky ves shumë i dëmshëm për shëndetin.

Shembullin e Trixës duhet ta ndjekin të gjithë 20-vjeçarët…

Shperndaje