Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim na paska gënjyer sepse Kanye qenka më shumë se xheloz për marrëdhënien e saj me Trump!

Kim na paska gënjyer sepse Kanye qenka më shumë se xheloz për marrëdhënien e saj me Trump!
August 10
13:14 2018

Disa ditë më parë, kudo qarkulloi lajmi se Kim Kardashian ka qenë e zhveshur lakuriq teksa ka pasur një telefonatë nga presidenti Donald Trump. E ftuar tek Ellen, ajo ka sqaruar se në fakt lajmi është i vërtetë por kishte nevojë për shpjegim. “Kam qenë lakuriq sepse sapo kisha dalë nga dushi” – sqaroi Kim ndërkohë që tregoi se bashkëshorti i saj Kanye Ëest nuk ndihej xheloz për marrëdhënien që ajo ka me presidentin Trump sepse ata të dy ishin miq.

E gjitha, paska një tjetër version.

Kanye West i ftuar nga Jimmy Kimmel mbrëmjen e djeshme ka rrëfyer se e vërteta nuk është siç e ka treguar Kim. “Në fakt unë u bëra shumë xheloz për atë që kishte ndodhur dhe kjo jo sepse unë nuk e besoj gruan time por sepse e di që Donald Trump nga natyra është shumë flirtues. E suportoj si liderin e shtetit por nuk e pëlqej në raportin që ai krijon me femrat. Vajzat që flasin me të, pëfundojnë shumica në shtrat, ose të paktën kështu ka qenë dikur. Thjesht s’mund ta imagjinoj që gruaja ime të jetë një nga ato” – ka rrëfyer Kanye. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje