Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian: “Taylor Swift është një gënjeshtare”

Kim Kardashian: “Taylor Swift është një gënjeshtare”
June 17
17:55 2016

Kim ka folur për Taylor Swift dhe historinë që përfshin Kanye West. Kanye West xhiron të gjitha prapaskenat e këngëve që ai bën me shpresën se një ditë do të bëjë një dokumentar.

Personi që bën xhirimet e Kanye ka thënë se ai ka bërë një këngë në të cilën quante “kurvë” Taylor Swift. Më pas ka pasur një telefonatë nga Taylor, e cila e dinte shumë mirë për këngën që po regjistrohej, por u soll sikur nuk dinte asgjë. Por Kim e mohon këtë bisedë telefonike.  Dikur ajo t’i kishte thënë Kanye-t se do të qeshte shumë me njerëzit që do të flisnin pasi kjo këngë të dilte dhe do të thoshte gjithë kohën që ishte një shaka.

Por Taylor  ka thënë se nuk ka asnjë inat me Kim Kardashian dhe se Kanye nuk e nxori asnjëherë këngën që kishte bërë për të. Por ajo nuk mohon që e ka zhvilluar një bisedë telefonike me Kanye sepse nuk dinte që kjo këngë ishte bërë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje