Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks
April 12
18:02 2016

Pas rrëfimit të Khloe Kardashian rreth eksperiencave të saj seksuale, nuk mund të mungonte rrëfimi i motrës tjetrës, Kim Kardashian. E pyetur nga një rrjet online, i quajtur AMA, rreth vendeve ku ka kryer marrëdhënie seksuale, Kim është treguar tepër e sinqertë (si gjithmonë), duke treguar se ka bërë seks në aeroplan. “Duhet të ketë qenë një udhëtim natën, sepse nuk kishte njeri vërdallë”, – është shprehur Kim për pyetësit në rrjet.

Kur vjen puna te bisedat mbi seksin, 35-vjeçarja nuk njeh limite. Ajo ka zbuluar edhe një vend tjetër ku ka kryer marrëdhënie seksuale, vend i pazakontë për seks… në kinema.