Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian pozon sërish nudo: “Thjesht po u tregoja ndjekësve për kremin e trupit…”

September 16
09:38 2016

Dihet tanimë se Kim Kardashian guxon vazhdimisht me postimet e saj në rrjete sociale. Ajo gjithashtu është e njohur për pozat nudo, të cilat nuk i kursen t’i ndajë edhe me ndjekësit në Snapchat. Të njëjtën gjë ka bërë edhe përpara pak orësh, duke postuar fotografi nga pasqyra, teksa shfaqet komplet e zhveshur dhe ka mbuluar me duar pjesën e gjoksit.

Ajo çka mund të themi është se Kim duket mjaft në formë ndërkohë që fotot janë shkrepur në një hotel në Majami.

Ndërkohë që ajo ka thënë se qëllimi i këtyre postimeve nuk ka qenë që të tregojë trupin e saj lakuriq, por thjesht të ndajë me ndjekësit e saj rezultatet e kremit të trupit që gjithashtu i ka dhënë një ngjyrë mjaft të mirë. /Blitz.al/

Shperndaje