Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian nuk ia fal kuntatit tradhëtinë ndaj Khloes: Ja gjesti që e vërteton!

Kim Kardashian nuk ia fal kuntatit tradhëtinë ndaj Khloes: Ja gjesti që e vërteton!
May 26
09:46 2018

Duket se marrëdhënia midis Tristan Thompson dhe Kim Kardashian është akoma e tendosur.

Për të festuar përvjetorin e katërt të martesës së Kim dhe Kanye West, Khloe Kardashian i dërgoi motrës dhe kunatit të saj një buqetë të madhe me lule. Kim ndau një video të dhuratës së mrekullueshme me ndjekësit e saj në mediat sociale, por është karta e dërguar Khloe së bashku me lulet që i bëri të gjithë të flasin.

Në kartolinë shkruhej: “Gëzuar përvjetorin Kimye. Dashuria gjithmonë fiton!!” Karta gjithashtu tregon se dhurata u dërgua me dashuri nga “KoKo” dhe e bija, True Thompson, por emri i Tristanit është lënë jashtë.

Tensioni midis familjes së Khloe dhe të dashurit të saj filloi në prill kur, pak përpara lindjes së True, u zbulua një skandal tradhëtie që përfshiu Tristanin.

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje