Blitz

 Breaking News

Kim Kardashian në koncertin e Beyonce dhe Jay-Z, mos kjo do të thotë që i kanë lënë konfliktet mënjanë?

Kim Kardashian në koncertin e Beyonce dhe Jay-Z, mos kjo do të thotë që i kanë lënë konfliktet mënjanë?
September 24
19:38 2018

Inat dhe konflikte? Mesa duket jo më. Kim Kardashian mendohet t’i jetë bashkuar vendimit të bashkëshortit të saj Kanye, për të lënë mënjanë konfliktet me Beyonce dhe Jay-Z.

Madje ajo ishte e pranishme dhe në koncertin e tyre dje për t’i suportuar.

Së bashku me Kris Jenner, Kourtney dhe Larsan ajo ishte dje në Los Angeles pëer turin e çiftit, “On the Run II”. Këtë Kim e ka bërë të ditur dhe nëpërmjet videove të shumta të shpërndara në InstaStory.

Mikeshat duket se po kënaqëshin duke kënduar këngët e Beyonce dhe Jay-Z. Epo tani të bindur, mund të themi se”lufta e ftohtë” mes dy çifteve ka përfunduar. Ka mbetur vetëm një konfirmim nga pala tjetër. /Blitz.al/

View this post on Instagram

At OTRII Tour

A post shared by Kim Kardashian Snapchats 🍑 (@kimkardashiansnap) on

Share