Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kim Kardashian ndahet nga Kanye West?

Kim Kardashian ndahet nga Kanye West?
December 27
12:59 2016

Çdo ditë e më shumë, Kim Kardashian po jep idenë se ajo dhe reperi Kanye West do të divorcohen.

Fillimisht, Kanye po del çdo ditë e më tepër i vetëm në “club”-e dhe në vende të tjera. Ndërsa Kim është shfaqur në festën e Krishtlindjes së Kardashianëve pa Kanye-n dhe pa unazë.

“Ishte gjëja më e keqe që ai ka bërë në sytë e saj”, – ka thënë një burim pranë Kim-it në lidhje me vizitën e reperit te Donald Trump. “Kur Kim e telefonoi, ai as nuk u përgjigj fare”.

Një ndarje e mundshme mes çiftit do të sillte pasoja në llogaritë bankare të të dyve dhe dëmi financiar do të llogaritej rreth 250 milionë $. /Blitz.al/

 

kim-kardashian

Share