Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian-it i del sekreti

June 30
18:52 2016

Kim Kardashian ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për fundshpinën e saj. Madje prej një dekade ajo ia ka marrë titullin për fundshpinën më të bukur edhe Jennifer Lopez.  Në festën e ditëlindjes të Khloe Kardashian është vënë re se diçka nuk shkonte në veshjen e Kim-it. Poshtë fundit të saj dukej se Kim kishte veshur mbathje silikoni. Domethënë nga format dukej që ato nuk ishin mbathje të thjeshta.

Kim dhe Khloe janë akuzuar që të pasmet e tyre nuk janë natyrale, por vajzat gjithmonë e kanë mohuar këtë, edhe pse fundshpina e tyre është shumë ndryshe nga ç’ka qenë në të 20-at.

kim

Komento
Etiketimet
Shperndaje