Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian “fshin” familjen nga Instagram-i i saj

Kim Kardashian “fshin” familjen nga Instagram-i i saj
December 28
22:16 2017

Ndërkohë që të gjithë njerëzit mundohen të hedhin sa më shumë foto të bukura të Krishtlindjeve, Kim Kardashian duket se vshtë mërzitur nga to aq sa ka vendosur që të fshijë nga llogaria e Instagram disa fotografi. Bëhet fjalë për 25 foto të familjes  e një prej tyre ka qenë edhe fotoja e pak ditëve më parë ku e gjithë familja  shfaqej e veshur me këmisha të bardha dhe xhinse.

Në fakt fotot që Kardashian-Jenner kanë publikuar së fundmi kanë ngjallur shumë kuriozitet por edhe kritika pasi dy motrat Khloe dhe Kylie nuk dukeshin aspak shtatzënë. Përse vallë Kim të ketë fshirë fotot e familjes? Mos ndoshta ajo u druhet kritikave? Apo preferon të postojë e përditësojë Instagramin me foto të fëmijës së saj të tretë? Mos të harrojmë se Kim është ndër personat më të ndjekur në rrjete sociale e Instagrami është një mjet pune për të./Blitz.al/

DAY 25 : Merry Christmas ?

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Komento
Shperndaje