Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian frikë nga Taylor Swift. Punëson 25 bodyguard-ë

Kim Kardashian frikë nga Taylor Swift. Punëson 25 bodyguard-ë
July 19
15:35 2016

Demaskimi që Kim Kardashian i bëri Taylor Swift, i ka acaruar shumë marrëdhëniet mes tyre.

Sipas Page Six, Kim ka punësuar rreth 25 punonjës sigurie në një festë fundjavën që lamë pas, pasi kishte frikë për jetën e saj.

35 vjaçarja hyri në Revolve House, në Hamptons me tri roje të armatosur kurse pjesa tjetër kontrollonte përreth.

“25 punonjës sigurie janë marrë nga Kim-i. Ata janë policë të papunë. Është si një forcë e vogël policore”, – shprehte një burim për New York Post.

Back at it in the Hamptons with @Revolve #RevolveInTheHamptons

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Komento
Shperndaje