Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kim Kardashian deklaron se ka humbur 5.6 milionë dollarë në Paris!

Kim Kardashian deklaron se ka humbur 5.6 milionë dollarë në Paris!
October 08
13:02 2016

Kim Kardashian ka hedhur në gjyq kompaninë e sigurimeve, duke deklaruar se ka humbur 5.6 milionë dollarë për 5 ditët e qëndrimit në Paris, nga vjedhja që i është bërë.

Disa herë është raportuar se shuma që ka humbur Kim ka qenë 10 milionë dollarë ndërkohë që ajo ka deklaruar më pak. Sipas TMZ, kanë qenë 13 objekte (bizhuteri) të vjedhura, çmimi i të cilave shkon rreth 5.6 milionë dollarë, ndërkohë që unaza e fejesës që e kishte dhuratë nga bashkëshorti kushtonte rreth 4 milionë dollarë.

Fakti që Kim nuk po poston këto ditë në rrjete sociale ka bërë që ajo të humbë të paktën 1 milion dollarë vetëm për këtë muaj. /Blitz.al/

Shperndaje