Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kida dhe Xhensila publikojnë foton e parë të klipit, ja si duken këngëtaret

Kida dhe Xhensila publikojnë foton e parë të klipit, ja si duken këngëtaret
October 25
16:11 2016

Është diskutuar prej kohësh bashkëpunimi mes Kidës dhe Xhensila Myrtezajt, por këngëtarja kosovare u shpreh për emisionin “Thumb” se asgjë nuk ishte bërë gati, megjithëse projekti do të vinte shumë shpejt.

Duket se vajzat kanë nisur tashmë videoklipin e këngës së tyre të titulluar “Uh Baby” dhe këtë e ka treguar vetë Kida, e cila ka postuar një foto në Instagram-in e saj, ku shfaqet bashkë me Xhensilën, të ulura në poltrona e me këmbët mbi tavolinë, si dy diva.

“Coming soon/Së shpejti!”, – shkruan këngëtarja 18-vjeçare në foto.

Pjesëtaret e label-it “On Records” duken mjaft seksi në këtë foto, prandaj mund të themi se “Uh Baby” do të na bëjë të themi me të vërtetë “Uhhh!”. /Blitz.al/

dasdsdas

Shperndaje